Metal Gear Hideout

 7.2.2023


Informace

  • Počet článků: 42
  • Celkem přečtení: 112329

Události, reportáže, teorie, zajímavosti - to vše najdete v sekci Články. Máte-li zájem podílet se na psaní článků, pošlete nám e-mail, prosím.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Metal Gear Hideout V.3

Počet přečtení: 2679
Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

mghv3.jpg Jak již bylo několikrát zmiňováno, tento měsíc je ve znamení 20. výročí existence Metal Gearu. Tým Konami pro vás připravil speciální kolekci Metal Gear her a ani Hideout na fanoušky nezapomněl. Jako dárek k 20. výročí vás čeká zbrusu nová, již třetí, verze webu Metal Gear Hideout. A hlavně...exkluzivní vydání MGS2 Češtiny!!!

A co vás vlastně čeká? Mimo nového profesionálního webdesignu a nové struktury webu se můžete těšit na přepracované či nové sekce. Máme pro vás například nachystaných neuvěřitelných 100 tipů a triků do MGS1, přijde i na návody na Metal Gear Acid sérii.
V plánu je toho opravdu hodně. Konečně vyjde dlouho očekávaná čeština na Metal Gear Solid 2: Substance, což bude opravdu velká událost. Pár dní ji najdete exkluzivně pouze na tomto webu.
Dále se chystáme spustit největší skladiště Metal Gear dat svého druhu. Bude se jednat o kombinaci galerie a downloadů, ve které najdete naprosto všechno ze světa Metal Gearu.
Větší pozornost budeme věnovat našim projektům a rozjedeme i nové projekty. Po dokončení MGS2 češtiny se začne pracovat na nových překladech.
Pokračování se dočkají i úspěšné videonávody, po MGS2 se můžete těšit na videonávody na MGS3.

Největším překvapením bude pravděpodobně fakt, že Metal Gear Hideout přestane být čistě československou stránkou. Časem bude totiž spuštěna polská verze a nějaký čas poté i anglická.
U nové verze webu se na vás bude těšit o několik členů rozšířená redakce Metal Gear Hideout!
Máte-li zájem se jakýmkoliv způsobem na webu podílet, kontaktuje mě na e-mailu snakeeater@seznam.cz

Revoluce se blíží...

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 27019 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout