Metal Gear Hideout

 31.8.2015

18.08.2013 | Kategorie: HIDEOUT

MGS sraz „Change the Disc: Metal Gear Saga“

421.jpgSlavná videoherní série Metal Gear Solid už je s námi více než 25 let. Za tu dobu se jí podařilo vytvořit jedinečný svět plný pohlcujících příběhů, zajímavých postav a komplexní historie, který ovšem nejednoho potenciálního hráče nových dílů (obzvláště blížícího se pátého dílu „Metal Gear Solid V: Phantom Pain“) může svou komplikovaností odradit. Kdo má koneckonců čas zahrát si všech osm her, které v hlavní sérii dosud vyšly!? Jste takovými hráči? Těšíte se na pátý díl této slavné série, ale děsíte se, že pro vás jeho děj bude španělská vesnice? Nebo jste nějaký ten Metal Gear hráli a chcete si zopakovat, o čem to vlastně bylo?
Tak to přijďte 21. září 2013 v 18:00 do Pražského klubu Krásný Ztráty na akci „Change the Disc: Metal Gear Saga“, kde vás čeká přednáška z historie série Metal Gear Solid, soutěž o tématické ceny, promítaní trailerů a fanouškovských filmů, a mnoho dalšího!
Čti dál

Administrátor (snakeeater)Hledáme kodéry, redaktory a překladatele to týmu. V případě zájmu se ozvěte na admin@metalgearsolid.cz

Novinky

Novinky

[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Archiv novinek


25.08.2015

Kategorie

MGSV - Launch trailer

453.jpgPo dlouhém čekání konečně nastal čas... Do vydání MGSV zbývá už jen pár dní a tuto, už ne tak dlouhou chvíli, si můžete ještě zkrátit novým trailerem, sestříhaným opět Hideo Kojimou, který se s největší pravděpodobností tímto počinem loučí se svým celoživotním dílem. Kromě nostalgického průřezu celou sérií se ale připravte i na nemalou dávku spoilerů.

Launch Trailer

Redaktor (solid__snake)


13.08.2015

Kategorie

Okuliare z Metal Gear Solid

452.jpgKonami v spolupráci s francúzskou firmou J.F. Rey pripravila limitovanú sériu okuliarov z MGSV: Phantom Pain. Na oficiálnej stránke si môžete objednať okuliare ktoré nosí Ocelot a Kaz. Dokonca aj okuliare ktoré nosí samotný Hideo Kojima. Cena týchto okuliarov sa pohybuje v rozmedzí 175€ až 445€.

Redaktor (kuki164)


08.08.2015

Kategorie

MGS: TPP dostane doprovodnú aplikáciu pre mobilné zariadenia

Podobne ako MGS: GZ aj MGS: Phantom Pain dostane svoju aplikáciu pre mobilné zariadenia. Táto aplikácia vám umožní sledovať mapu na ďalšom zariadení, menežovať vašu mother base a vysielať bojovníkov na misie. Táto aplikácia je v príprave pre operačné systémy iOS a Android.

Redaktor (kuki164)


06.08.2015

Kategorie

MGSV na Gamescomu 2015

451.jpgKonami na letošním Gamescomu samozřejmě nemohlo chybět. A jak bylo slíbeno, ve své prezentaci předvedli nejen trailer, ale i zbrusu nové gameplay video, které se tentokrát zabývá spíše rolí samotné Mother Base a její obrany před ostatními hráči.

GC 2015 Trailer
GC 2015 Gameplay

Redaktor (solid__snake)


04.08.2015

Kategorie

Odklad MGO a zverejnenie HW nárokov

450.jpgDnešným ránom sme sa dozvedeli nie moc príjemnú správu. Pripravovaná hra MGO, ktorá bude súčasťou MGS V: Phantom Pain, dostala odklad jeden mesiac. Online mód bude spustený na všetkých konzolách 6. októbra (říjen) a na PC dokonca až o 4 mesiace počiatkom roka 2016. Na druhej strane aspoň budeme mať viac času aby sme si užili príbeh na plno a objavili všetky tajné zákutia hry. Tou ďalšou správou je zverejnenie HW nárokov pre PC verziu. Pre ich zobrazenie, pokračujte ďalej v novinke.Čti dál

Redaktor (kuki164)


Novinky

[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Archiv novinek


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 7386 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout