Metal Gear Hideout

 16.4.2014

18.08.2013 | Kategorie: HIDEOUT

MGS sraz „Change the Disc: Metal Gear Saga“

421.jpgSlavná videoherní série Metal Gear Solid už je s námi více než 25 let. Za tu dobu se jí podařilo vytvořit jedinečný svět plný pohlcujících příběhů, zajímavých postav a komplexní historie, který ovšem nejednoho potenciálního hráče nových dílů (obzvláště blížícího se pátého dílu „Metal Gear Solid V: Phantom Pain“) může svou komplikovaností odradit. Kdo má koneckonců čas zahrát si všech osm her, které v hlavní sérii dosud vyšly!? Jste takovými hráči? Těšíte se na pátý díl této slavné série, ale děsíte se, že pro vás jeho děj bude španělská vesnice? Nebo jste nějaký ten Metal Gear hráli a chcete si zopakovat, o čem to vlastně bylo?
Tak to přijďte 21. září 2013 v 18:00 do Pražského klubu Krásný Ztráty na akci „Change the Disc: Metal Gear Saga“, kde vás čeká přednáška z historie série Metal Gear Solid, soutěž o tématické ceny, promítaní trailerů a fanouškovských filmů, a mnoho dalšího!
Čti dál

Administrátor (snakeeater)Hledáme kodéry, redaktory a překladatele to týmu. V případě zájmu se ozvěte na admin@metalgearsolid.cz

Novinky

Novinky

[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Archiv novinek


18.03.2014

Kategorie

Ground Zeroes v prvních recenzích

434.jpgJelikož MGSV:GZ už dnes v Americe vyšel, začínají se samozřejmě objevovat i první recenze. No a jejich verdikty, na poměry série, nejsou zas až tak pozitivní. Většina se shoduje na tom, že ačkoli jde o řemeslně skvěle zvládnutou hru, její délka (1-2 hodiny), zrovna neodpovídá ceně. Rozporuplné ohlasy se potvrzují i na škále, protože GZ obdržel známky od 5,5/10 až po 9/10.

Metacritic

Redaktor (solid__snake)


05.03.2014

Kategorie

Ground Zeroes: Rozhovor + záběry z PS4 verze

433.jpgPokud se už nemůžete dočkat ochutnávky nejnovějšího MGS, snad vám čekání zkrátí dnešní video, kde se můžete podívat na nové záběry z PS4 verze a hlavně rozhovor s Hideem Kojimou a Yojim Shinkawou. MGSV: Ground Zeroes u nás vychází už 21. března.

Rozhovor na YT
thx 2 Pianist

Redaktor (solid__snake)


26.02.2014

Kategorie

Ground Zeroes - shrnutí nových informací za únor

432.jpgV posledních týdnech se toho kolem Ground Zeroes hodně událo, takže si zkusme zrekapitulovat ty nejdůležitější informace.
Jelikož hra vychází už příští měsíc, určitě vás bude zajímat, která verze vypadá nejlépe. Odpověď na tuto otázku vám pomůže rozluštit toto video (ke stažení zde). PS4 verze se zatím jeví jako nejlepší volba, protože narozdíl od XO verze jede v 1080p. Další dobrou zprávou je, že z původních 40 Euro, byly next gen verze slevněny na 30 a pokud si navíc hru předobjednáte, získáte bonusy v podobobě posil a různého vybavení do MGSV:TTP.
Konami také dnes poprvé ukázalo japonský boxart, který půjde vyměnit za ten původní.
No a na závěr si můžete poslechnout nejnovější interview s panem Kojimou, ve kterém se zabývá hlavně budoucností, protože hlavním tématem diskuze je MGSV: The Phantom Pain, kterému GZ slouží jako prolog.

Zdroje: Gameinformer, Konzolista

Redaktor (solid__snake)


05.02.2014

Kategorie

MGSV: GZ - nové screeny a informace

431.jpgDatum vydání se blíží, tak se není čemu divit, že se brzy začnou objevovat nové informace. V příštím čísle GameInformeru se např. můžeme tešit na rozsáhlý článek nejen o GZ, ale i TPP, přičemž některé informace vyplouvají na povrch už teď. Ta nejzajímavější o herní době. Podle všeho je Ground Zeroes opravdu velmi krátká hra, protože redaktoři GI ji dohráli ani ne za 2 hodiny (bez vedlejších misí). Pokud to za tu cenu stojí, musíte zvážit sami.
Objevily se také nové obrázky, mezi nimi i artwork od Yojiho Shinkawy.

Preview nového GI
Obrázky

Redaktor (solid__snake)


13.01.2014

Kategorie

Metal Gear Rising na Steamu

430.jpgPokud jste ještě z nějakého důvodu nehráli skvělý akční Metal Gear spin-off s Raidenem v hlavní roli, či nevlastníte žádnou konzoli, připomínám, že minulý týden Metal Gear Rising vyšel konečně i na steamu za slušných 20€.

Odkaz na Steam

Redaktor (solid__snake)


Novinky

[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Archiv novinek


Anketa

Mrzí vás, že Big Bosse v MGSV nedabuje David Hayter?

Celkem 4968 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout