Metal Gear Hideout

 20.2.2020


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Metal Gear Saga [ seznam kategorií ]


[1] 2 3  |

Nový trailer na MGS HD Collection

321.pngChcete vidět nahého Raidena běhajícího po Arsenal Gearu v HD rozlišení? Pak si nenechte ujít kolekci her MGS HD Collection, který obsahuje remasterovanou verzi MGS2, MGS3 a MGS: Peace Walker. Jako bonus si budete moci užít i starší Metal Gear sérii. Váháte-li s koupí, možná vám v rozhodnutí pomůže následující trailer.
Zdroj: Konzolista.cz

Trailer

Administrátor (snakeeater)

Datum: 24.01.2012


MGS: HD Collection ODLOŽENA!

302.jpgSmutná zpráva. HD kolekce MGS série se odkládá až na únor příštího roku. Důvod k tomuto odkladu nicméně není znám. Může to být kvůli tomu, že na podzim vychází už tak spousta nových velkých titulů, jako například Uncharted 3 nebo Assassins Creed: Revelations, ale třeba i proto, že předělávka do HD trvá prostě déle, než se čekalo. O důvodu bohužel však můžeme pouze spekulovat a nezbývá nám tak nic jiného, než se tomuto odkladu podřídit.
UPDATE: Limitovaná edice se k nám dostane dokonce až ve druhém čtvrtletí příštího roku

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 11.10.2011


Metal Gear tu zůstane navěky

301.pngJiž od prvního dílu Metal Gear Solid chtěl Kojima sérii ukončit, aby měl čas věnovat se dalším projektům. Jeho posledním pokusem vymanit se ze série byl MGS4, který měl příběh jednou provždy ukončil. Série ale žije a zdá se, že i bude žít dál, což potvrzuje sám Kojima: "Dokud budou fanoušci chtít další díly Metal Gear Solid, tak jako producent budu stále vytvářet nové díly, chci, aby série pokračovala. I po mé smrti bych byl rád, aby Metal Gear série žila dál. Stejně tak chci ale práci na velkých canon pokračováních předat někomu jinému."

Administrátor (snakeeater)

Datum: 11.10.2011


HD kolekce

276.jpgJistě vás zajímá, jestli bude v HD kolekci u MGS3 dnes už zavedená 3D kamera. Odpověď na tuto otázku zní ano. Nicméně nečekjte žádné bonusy, které obsahovala verze Subsistence. Bude to v podstatě jen Snake Eater s 3D kamerou. Podobná otázka se týká také MGS:PW. I tam bude samozřejmě 3D kamera, ale ovládání bude upraveno pro gamepad, takže můžeme počítat s využitím druhé analogové páčky.

Update: Co se pak týče MGS1, tak bohužel máme smůlu. Kompenzací je ale fakt, že MGS1 už je pár dní na PS Store a tak si ho můžeme stáhnout odtamtud.

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 03.06.2011


Přeložené video z nové Metal Gear Sagy

Na Gametrailers.com se objevilo video z Metal Gear Sagy, která se objevila v kolekci vydané ku příležitosti 20.výročí Metal Gear. Nejedná se ale o Metal Gear Saga vol.2. Video nabízí shrnutí toho, co se před MGS4 v MGS světě stalo. Vypráví celý příběh od Big Bossovi mise v roce 1964 až po incident na Big Shellu v roce 2009. Video rozhodně stojí za zhlédnutí.

Stream videa

Administrátor (snakeeater)

Datum: 02.01.2008


[1] 2 3  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18508 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout