Metal Gear Hideout

 22.1.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Konzole [ seznam kategorií ]


[1] 2 3  |

MGS4 posledním exkluzivním titulem?

Vše nasvědčuje tomu, že MGS4 bude posledním velkým herním projektem, který slíbil exkluzivitu. Válka next-gen konzolí je v plném proudu a boje o exkluzivitu všechny přestávají bavit. Vývojáři tak začínají dělat všechny hry multiplatformní z celkem logického důvodu - chtějí vydělat co nejvíce peněz. Samozřejmě je tu názor, že právě díky exkluzivitě MGS4 si hodně lidí koupí PS3. Kritik Adam Sessler ovšem tvrdí opak. To se mi ale nezdá. Já si PS3 kvůli MGS4 koupil, tak proč ne ostatní?

Administrátor (snakeeater)

Datum: 29.11.2007


10 najpredávanejších hier

Presne včera pred 7 rokmi sa začala éra jednej konzole ktorá sa stala legendou a zároveň najpredávanejšou v histórii. Áno je to PS2, bez nej by sme tu nemali náš obľúbený Metal Gear Solid, ktorý patrí medzi najpredávanejšie hry na PS2. Presne je to tak že sa MGS 2: Sons of Liberty(7 mil. prodaných kusů) umiestnil na 6. miestě a MGS 3: Snake Eater(3,7 mil. prodaných kusů) na 9. miestě v poradí najpredávanejších PS2 hier. Najpredávanejšou hrou sa stala hra GTA: Vice City (prekvapujúce:). Celé poradie 10 najpredávanejších hier najdete v pokračovaní novinky. Čti dál

Redaktor (swat)

Datum: 27.10.2007


Garance exkluzivity? NE!

Hirokazu Hamamura, jehož tvář vidíte na obrázku této novinky, je prezidentem japonského nakladatelství EnterBrain, které vydává mimo jiné i velice známý herní časopis Famitsu. Nedávno projevil svůj názor, že my hráči nemáme naprosto žádnou garanci exkluzivity PS3 her. Narážel konrétně na MGS4 a na Final Fantasy XIII. Tyto hry sice mají být exkluzivně pro PS3, ale máme na to nějakou záruku? Nemáme. Když hry exkluzivní nebudou, nemůžeme s tím nic dělat nebo si stěžovat. A co tím chtěl básník říct? Že ani exkluzivitou MGS4 si opravdu nemůžeme být jistí...

Administrátor (snakeeater)

Datum: 13.10.2007


PS3 + MGS4 Pack!

Teď zaručeně potěším všechny, co se těší na PS3 kvůli MGS4. Ano, nadpis novinky mluví za vše. Viceprezident Sony CEE James Armstrong v jednom rozhovoru oznámil, že se na rok 2008 plánuje speciální balení PS3, které bude obsahovat: Jednu konzoli Playstation 3, bezdrátový vibrační ovladač Dual Shock 3 a hru Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Tak si jděte bouchnout šampáňo, je důvod k oslavám!

Administrátor (snakeeater)

Datum: 11.10.2007


Kompatibilta Metal Gear her na PS3

S novým updatem firmwaru je na všech konzolích PS3 ze Severní Ameriky možné spustit jakýkoliv MGS titul pro PS2. Co se Evropy týče, nyní by již měl být spustitelný i MGS2: Substance, ale kdoví. Některé hry, které měly být kompatibilní i s přechozí verzi firmwaru totiž jednoduše nefungovaly.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 02.05.2007


[1] 2 3  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 21632 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout