Metal Gear Hideout

 22.5.2018


Informace

 • Počet novinek: 856
 • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Kojima Productions [ seznam kategorií ]


|1 [2] 3 4 5 6 7 8 9  ... | | »

MGS: Ground Zeroes - screenshoty

356.jpgKonami vydalo pár oficiálních screenshotů z nedávno oznámenému Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Jedná se obrázky z traileru, který jste už zajisté všichni viděli.

Zdroj: VG24/7
THX 2 PYTHON

Redaktor (solid__snake)

Datum: 10.09.2012


MGS: Ground Zeroes - první trailer!

352.jpgVčera oznámený Metal Gear Solid: Ground Zeroes, dostal první trailer, který má dokonce 11 minut! Příběh vypadá, že navazuje na PW, i když se odehrává o několik let později. Fanoušci si jistě všimou, že se vrací spousta postav z této hry, jako například Chico, či Master MIller. Video obsahuje i krátkou gameplay ukázku, nad kterou se zastavuje dech.

Škoda dalších slov, na trailer se můžete podívat zde.

EDIT: Další leaknuté video pochází ze stejné části, v mnohem horší kvalitě, ale s delší gameplay pasáží. (thx 2 Pianist)

EDIT2: A teď i v HD kvalitě na IGN

Redaktor (solid__snake)

Datum: 02.09.2012


Oznámen Metal Gear Solid: Ground Zeroes + další novinky

351.jpgDnes proběhla v Japonsku konference k 25. výročí Metal Gearu, a jak Kojima sliboval, tak také splnil. Oznámili prozatím 3 nové tituly. Začněme tím nejdůležitějším, čímž je samozřejmě nový regulerní díl - Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Hra by se měla odehrávat v otevřeném světě, za střídání dne a noci a poběží samozřejmě na novém Fox enginu. Video ukázka začala cutscénou, která se později plynule a bez nahrávání přesunula do hratelné části, z které byl každý nadšen. Zdálo se, že hlavním hrdinou bude opět Big Boss, i když jméno hlavního hrdiny ještě nebylo potvrzeno, takže kdo ví... Platformy nebyly zatím oznámeny, ukázka běžela na počítači současné generace, což, pravdaže, neříká mnoho. V nejbližších hodinách a dnech očekávejte další informace. Co dál bylo oznámeno? Dozvíte se uvnitř novinky.

První obrázky: 1 | 2
Zdroj: VG247 Čti dál

Redaktor (solid__snake)

Datum: 30.08.2012


Project Ogre je MGS5!

346.pngJe to tak, podle všeho je tajuplný Project Ogre, na kterém Kojima tak pilně poslední měsíce pracoval, skutečně nový MGS. OGRE je přitom zkratkou nového podtitulu hry Open Ground Reconnaissance Endeavors, což volně přeloženo znamená "Průzkum v otevřeném světě". Ze zveřejněných obrázků z údajné prezentace na Comic-Conu lze vyčíst následující věty: "Když nás vyhnali z ráje, stala se z nás monstra", "Ráj bude stvořen z krví nasáklé země" a "Copak by tohle chtěla?" - "Na tom už nezáleží". Tyto věty, zdá se, dokazují, že se opět chopíme role Big Bosse a staneme se tak svědky růstu Outer Heaven. Uniklé fotky z Comic-Conu naleznete dále v novince.
UPDATE: Tak se nakonec ukázalo, že jde o podvrh. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 16.07.2012


Kojima potvrzuje MGS5

343.jpgKojima potvrdil pro francouzský PS magazín, že na MGS5, který poběží na novém FOX enginu, se opravdu pracuje! To ovšem není vše. Zmínil se dokonce i o tom, že by se měl vrátit Solid Snake. Otázkou zůstává, zda půjde o sequel k MGS4 či se vrátí do minulosti, aby vyplnil nějakou chybějící část skládanky. Podle toho co řekl to vypadá spíše na tu první možnost. Zatím každopádně brát s rezervou.

Zdroj: Gametrailers


Redaktor (solid__snake)

Datum: 20.06.2012


|1 [2] 3 4 5 6 7 8 9  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

 • Rozhodně ano!
  18.07%
 • Díky znovuhratelnosti spíše ano
  30.51%
 • Spíše ne
  15.47%
 • Rozhodně ne, je to demo
  35.95%

Celkem 16060 hlasů | Staré ankety
Již jste hlasoval/a


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout