Metal Gear Hideout

 27.11.2015


Informace

  • Počet novinek: 847
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Kojima Productions [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

MGS: Legacy Collection trailer

420.pngPři příležitosti launche nové HD kolekce, Konami vydalo i nový trailer. Legacy Collection obsahuje MG1, MG2, MGS1(DLC kód), MGS2, MGS3, MGS4, PW a dokonce i oba digitální komiksy. Kolekce sice těchto dnech vychází v Americe, o Evropě bohužel moc slov zatím nepadlo...

Trailer
thx 2 Macek

Redaktor (solid__snake)

Datum: 28.06.2013


Kojima Productions Alert #4

418.gifMožná vám uniklo, že po několika letech se na scénu opět vrátili populární KP podcasty. Ten dnešní, v pořadí už čtvrtý, je navíc velmi zajímavý, protože potvrzuje či vyvrací spoustu teorií, které vyvolal nový trailer a celkově události posledních dní. Kromě toho se také dozvíte něco o ústřední písni, která v E3 traileru zazněla. Všechny podcasty najdete v odkazu níže a nejdůležitější informace, které tam zazněly, uvnitř novinky (upozorňuji, že se tam mohou nacházet mírné spoilery).

Hideoblog
thx 2 PYTHON
Čti dál

Redaktor (solid__snake)

Datum: 21.06.2013


MGS: Ground Zeroes - nové informace

357.jpgV Eurogameru měli možnost zahrát si demo, ze stejné pasáže, kterou končil dosud jediný trailer. S tím rozdílem, že se dostali mnohem dál. Demo končí vyjednáváním o propuštění hocha z klece, se zjizveným mužem.
Kojima při této příležitosti potvrdil, že onen hoch v kleci je opravdu Chico, jedna z hlavních postav posledního MGS - Peace Walker. Taktéž se vyjádřil i k real-time střídání dne a noci, které bude, mimo jiné, měnit například pozice nepřátel a zmínil se, že přestože hráč dostane mnohem větší volnost a svět bude otevřenější, ani tento díl neunikne nahrávacím obrazovkám.
Žádné video bohužel není k dispozici, aspoň zatím.

Na svém twitteru zase napsal pár poznámek k věku Big Bosse, který na začátku traileru vypadá docela staře. To byl ale pouze následek nasvícení a naznačil tak, že Ground Zeroes bude navazovat na Peace Walker mnohem příměji, než jsme si původně mysleli, možná se bude odehrávat jen pár týdnu po událostech v této hře.

Zdroj: Eurogamer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 10.09.2012


MGS: Ground Zeroes - screenshoty

356.jpgKonami vydalo pár oficiálních screenshotů z nedávno oznámenému Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Jedná se obrázky z traileru, který jste už zajisté všichni viděli.

Zdroj: VG24/7
THX 2 PYTHON

Redaktor (solid__snake)

Datum: 10.09.2012


MGS: Ground Zeroes - první trailer!

352.jpgVčera oznámený Metal Gear Solid: Ground Zeroes, dostal první trailer, který má dokonce 11 minut! Příběh vypadá, že navazuje na PW, i když se odehrává o několik let později. Fanoušci si jistě všimou, že se vrací spousta postav z této hry, jako například Chico, či Master MIller. Video obsahuje i krátkou gameplay ukázku, nad kterou se zastavuje dech.

Škoda dalších slov, na trailer se můžete podívat zde.

EDIT: Další leaknuté video pochází ze stejné části, v mnohem horší kvalitě, ale s delší gameplay pasáží. (thx 2 Pianist)

EDIT2: A teď i v HD kvalitě na IGN

Redaktor (solid__snake)

Datum: 02.09.2012


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 8513 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout