Metal Gear Hideout

 23.6.2018


Informace

 • Počet novinek: 856
 • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Kojima Productions [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14  ... | | »

Kojima na E3

264.jpgE3 se nám pomalu blíží a s ním i velká herní oznámení. Na výstavě nebude samozřejmě chybět ani Hideo Kojima, který by měl přijít hned se dvěma novými hrami. Aspoň to tvrdí redakce anglického PSM3. Opět můžeme jen spekulovat o co půjde, možností je spousta...

Zdroj: PS3center

Redaktor (solid__snake)

Datum: 23.03.2011


Kojima se spiknul s ďáblem!

262.pngVětšina fandů Hidea Kojimy si klade otázku, na čem asi tento geniální game designer, scénárista a režisér pracuje. Rozhodl se totiž opustit Metal Gear sérii a pracovat na zcela novém projektu. A co že to je za projekt? Můžeme jen hádat a to na základě několika drobných nápověd, které Kojima čas od času utrousí na svém Twitteru. V několika tweetech se zmiňuje o "devil" projektu (devil = ďábel). V dalším z tweetů dokonce napsal, že právě vzkřísil postavu, kterou kdysi zabil. Znamená to, že Kojima pokračuje na dalším dílu jedné ze svých sérií? V souvislosti s ďáblem tak přichází v úvahu jedině série Boktai. Každopádně to dle Twitteru vypadá, že Kojima pracuje na více projektech, přičemž minimálně jeden z nich bude oznámen na dalším E3.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 08.02.2011


Kojimova další velká hra na PSP2

259.pngPokud denně sledujete dění kolem videoherního průmyslu, pak se k vám již určitě doneslo oficiální oznámení konzole PSP2, která je zatím pracovně nazývána NGP (=Next Generation Portable). Hideo Kojima, který se účastnil uvedení konzole osobně, byl z této mašinky opravdu nadšen. Už na akci se rozpovídal o tom, že svou další velkou hru chystá právě na PSP2: "MGS: Peace Walker na PSP byl vlastně takový experiment pro cloudové hry budoucnosti. Dnes NGP takové cloudové hraní umožňuje. Chci, aby hráči hru mohli hrát doma na PS3, ale aby mohli pokračovat v hraní na NGP, když si vyjdou ven. A aby si mohli po návratu domů opět hru vychutnat na velké TV. V současnosti na této hře mých snů pracuji, bohužel vám nemohu říct žádné detaily. Snad jen, že bychom to rádi představili již na E3." A to není vše. UPDATE: Dále v novince... Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 27.01.2011


MGS už jen multiplatformně?

233.pngShigenobu Matsuyama, režisér MGS: Rising, se nechal slyšet, že tým Kojima Productions si začíná uvědomovat, jak je důležité dělat multiplatformní hry. Důkazem toho je multiplatformní MGS: Rising, který dost možná vyjde i na PC. Sám Matsuyama byl totiž překvapen, když na GamesComu v Německu viděl, že hráči mají i nadále velký zájem o PC hry. Zdá se tedy, že tým se bude orientovat i tímto směrem. MGS série byla vždy spojována s konzolemi Playstation, v budoucnu ale, jak se zdá, bude vše úplně jinak.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 26.08.2010


Hideo Kojima pracuje na adventuře

219.pngSnatcher, Policenauts... to jsou dvě brilantní adventury z dílny Hidea Kojimy, které i mnozí Metal Gear fandové považují za mnohem lepší, než některé díly Metal Gear série. Podle příspěvků na Twitteru se zdá, že tato adventurní série bude pokračovat. Chiyomaru Shikura, výkonný ředitel mediální společnosti 5pb., se nechal slyšet, že 5pb. spolupracuje s Kojimou na nové hře. Podle Shikury se bude jednat o adventuru, která bude již třetím přírůstkem do jisté sci-fi série. Zdá se, že s projektem je nějakým způsobem spojen i Goichi Suda neboli Suda51, který se proslavil tituly jako Killer7 nebo No More Heroes. O tom, že bude Suda spolupracovat s Kojimou se ví už velice dlouho. Že by tedy společně s Shikurou skutečně pracoval na dalším přírůstku do skvělé Kojimovy adventurní série?

Administrátor (snakeeater)

Datum: 19.07.2010


|1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

 • Rozhodně ano!
  18.07%
 • Díky znovuhratelnosti spíše ano
  30.51%
 • Spíše ne
  15.47%
 • Rozhodně ne, je to demo
  35.96%

Celkem 16072 hlasů | Staré ankety
Již jste hlasoval/a


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout