Metal Gear Hideout

 22.5.2018


Informace

 • Počet novinek: 856
 • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Kojima Productions [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15  ... | | »

Kojimův další projekt

215.pngStejně jako se Solid Snake stal vězněm svého genetického předurčení, Hideo Kojima se stal vězněm svého vlastního výtvoru - Metal Gear série. Ta se stala natolik populární, že Kojima je neustále nucen dělat další a další díly. Otázkou je, na čem bude pracovat nyní po dokončení MGS: Peace Walker. Koncept pro jeho nový projekt, který má překonat blíže nespecifikované tabu, je již hotový, ale kdy se na něm začne pracovat, není jisté. Na jednu z nejvíce žádaných her - Zone of the Enders 3 - se Hideo podle svých slov podívá až po dokončení MGS: Rising. A nyní to nejlepší na konec - podle zatím nepotvrzených informací se Kojima pro nespecifikovaný japonský časopis vyjádřil, že nyní váhá, jestli se skutečně vrhne do něčeho nového nebo jestli začne pracovat na MGS5 pro domácí konzole. Nečekané. UPDATE: Tyto informace byly potvrzeny.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 07.07.2010


Nová hra od Kojima Productions

199.jpgE3 stránka Kojima Productions prošla změnou a poodhalila nové věci. Kromě sekce pro Rising a Castlevanii se tam objevila i položka s otazníkem a znakem, který připomíná srp. Je tedy jasné, že se dočkáme nového oznámení. Může to být na dnešní Sony nebo Nintendo konferenci, ale i na zítřejší Konami konferenci. Co to bude, můžeme opět pouze spekulovat. Peace Walker na PS3, nové MGS, ZOE, Snatcher, něco nového? Nezbývá nám nic jiného, než počkat.

E3 stránka Kojima Productions

Redaktor (solid__snake)

Datum: 15.06.2010


Chystá se snad nový Snatcher?

194.jpgV minulé novince jste se mohli dočíst o tom, že se možná dočkáme vylepšené verze MGS4. Základem pro tuto teorii byla nová Kojima Productions stránka. A tak je tomu i dnes. Po dvou dnech se kromě kraťoučkých videí, které se zabývaly různým krájením, sekáním a kucháním, na stránce objevila i část japonského nápisu, který by se dal přeložit jako "Project Snatch". Stále to ale není úplně jisté, protože znatelná část prvního znaku pořád chybí. Váže se tedy tato záhadná stránka opravdu k novému Snatcherovi, Sub verzi MGS4 nebo prostě jen k Risingu? Nebo k něčemu úplně jinému? Všechno bude zodpovězeno nejpozději na E3...

E3 stránka Kojima Productions

Redaktor (solid__snake)

Datum: 13.06.2010


Shrnutí reportu #74

The Kojima Productions Report #74 byl velice bohatý na informace, proto je třeba si je shrnout. Začněme od toho nejdůležitějšího. Podle Ryana je MGS4 už prakticky dokončen a nyní se už jen vylaďují chybky. Pouze na velkolepém úvodním videu se stále ještě pracuje. Dále bylo prozrazeno, že závěrečná hudba v titulcích bude velice smutná a depresivní, což rozhodně nevěstí dobrý konec. Ryan se vsadil s Markem, že pokud prohraje jeho oblíbený tým amerického fotbalu, prozradí v dalším reportu něco, co se chystali Kojima Productions odhalit až později. Poslední informací je to, že reporty v budoucnu nenajdeme na I-revo, ale na novém HideoBlogu kompletně v angličtině.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 11.01.2008


The Kojima Productions Report #74

Ryan Payton se vrací v reportu s pořadovým číslem 74 a jeho hostem je tentokrát Mark MacDonald. V tomto reportu trvajícím přes hodinu si povídají o svých osobních zážitcích a o speciální schůzi Kojima Productions. Mark neporušuje tradici a pokládá zvědavé otázky.

The Kojima Productions Report #74

Administrátor (snakeeater)

Datum: 10.01.2008


|1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

 • Rozhodně ano!
  18.07%
 • Díky znovuhratelnosti spíše ano
  30.51%
 • Spíše ne
  15.47%
 • Rozhodně ne, je to demo
  35.95%

Celkem 16060 hlasů | Staré ankety
Již jste hlasoval/a


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout