Metal Gear Hideout

 22.1.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Metal Gear Movie [ seznam kategorií ]


[1] 2 3  |

MGS: Mongoose Incident, trailer na finální epizodu

288.pngThe Fallen Tiger Team na svém webu uveřejnili trailer ke třetí, poslední epizodě série MGS: Mongoose Incident s názvem Sons of War. Pokud vás minuly předchozí dvě epizody, tak je můžete zhlédnout na oficiálních stránkách v sekci "Videos". V redakci se na vyvrcholení této filmové série už moc těšíme a věříme, že vy fandové také!

Nový trailer | oficiální stránky

Administrátor (snakeeater)

Datum: 19.08.2011


Mongoose Incident Ep.3 Teaser

183.pngNa oficiálním webu fanouškovského filmu MGS: Mongoose Incident se objevila upoutávka na v pořadí již třetí a zároveň poslední epizodu této trilogie. Přestože samotný teaser toho neprozrazuje mnoho, je jasné, že natáčení postoupilo hodně kupředu a nezbývá než doufat, že se dočkáme co nejdříve uveřejnění. THX 2 Jucemar

Teaser na YouTube

Administrátor (snakeeater)

Datum: 10.05.2010


Hideo Kojima o MGS: Philanthropy

179.pngPokud alespoň trochu sledujete dění ze světa Metal Gearu, pak vaší pozornosti určitě neuniknul úžasný fanfilm MGS: Philanthropy, o kterém jsme na Hideoutu již několikrát psali. Stejně jako tvůrci, tak i my jsme byli velice zvědaví, jak na uveřejnění tohoto snímku zareaguje Konami. Začínalo se zdát, že se žádného vyjádření nedočkáme, ale opak je pravdou. Jeden z fandů se totiž zeptal na Twitteru samotného Kojimy, jestli film viděl. A jeho odpověď? "Samozřejmě, že jsem ho viděl, je skvělý! Bylo mi až do breku, když jsem viděl, jakou tvůrci chovají k sérii Metal Gear lásku. Film je navíc velice dobře zpracovaný. Nemohu se dočkat další části!"

THX 2 Sniper-Viper

Administrátor (snakeeater)

Datum: 24.04.2010


Novinky o Mongoose Incident

144.pngOd vydání druhé epizody MGS: Mongoose Incident jsme toho o této minisérii moc neslyšeli. Teprve nyní se na oficiálním webu objevily první informace o chystané třetí epizodě. Dobrou zprávou je, že tvůrci si dali za úkol vydat Episode 3 ještě tento rok. Špatnou zprávou je, že Julio Marambio - režisér a představitel Snaka - se na posledním natáčení zranil a jeho zotavení může trvat až půl roku. Fallen Tiger Films ale hodlají slib dodržet a svůj program nastaví tak, aby bylo natáčení do konce roku dokončeno a my se tak pokračování skutečně dočkali již letos.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 12.02.2010


MGS film? Sněte dál...

128.pngPřestože je to už několik let, co byl oficiálně oznámen MGS film, práce ještě pořádně nezačaly. Producent snímku, Michael De Luca, se nechal slyšet, že s filmem se už dlouhou dobu skutečně nic neděje. Podle něj je důvodem to, že majitelé značky Metal Gear mají strach, že pokud se film nepovede, vrhne to na herní sérii špatné světlo a hry se začnou hůře prodávat. Tyto obavy jsou samozřejmě oprávněné, stačí si vzpomenout kolik filmových adaptací videoher už bylo zpackáno. Druhým důvodem jsou samozřejmě peníze. Na film bylo vyhrazeno až 80 milionů dolarů, majitelé značky se však domnívají, že pro kvalitní převedení MGS na filmové plátno je třeba peněz mnohem více. Několik zdrojů dokonce potvrdilo, že oficiální MGS film světlo světa nikdy nespatří...

Administrátor (snakeeater)

Datum: 11.01.2010


[1] 2 3  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 21632 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout