Metal Gear Hideout

 20.5.2024


Herní menu


Metal Gear Online

Informace

 • Premiéra:12.6.2008
 • Výrobce: Kojima Productions
 • Vydavatel: Konami
 • Oficiální web: klikni zde

Hlášky

 • Meryl Silverburgh: Is your age of heroes finally over?
232.png

Jakákoli vaše Metal Gear tvorba se může objevit na Metal Gear Store. Stačí napsat na admin@metalgearsolid.cz

Základní informace

Metal Gear Online vyšel jako součást MGS4 a v Japonsku dokonce i jako samostatná hra. Už před jeho vydáním se očekávalo, že to bude skutečná pecka. A skutečně, MGO si našel spousty fanoušků a už k 31. březnu 2009 hru hrálo na 1.3 miliony hráčů. Fanoušci hry se dočkali i několika rozšiřujících balíčků, díky kterým si mohli například zahrát za Meryl, Ocelota, Raidena či Vampa. Hra je bohužel regionálně uzamčená, což znamená, že můžete hrát pouze s hráči ze stejného regionu jako vy. Co se týče podpory hry, tak kromě již zmíněných rozšiřujících balíčků pořádá Konami i MGO turnaje, ve kterých se vždy hraje o hodnotné ceny a hráči mají dokonce i možnost zahrát si proti samotným tvůrcům.

Metal Gear Online ja označován za úspěch a my jsme rádi, že svět Metal Gearu se rozrostl i do světa online her, kde se mohou všichni "snakové" sejít a ukázat, co v nich je.


Startup pack

Startup pack je základní balíček, se kterým začíná každý hráč Metal Gear Online. Konkrétně obsahuje 5 map (Ambush Alley, Blood Bath, Groznyj Grad, Midtown Maelstrom, Urban Ultimatum) a kromě základních věcí nabízí i dvě speciální postavy.


Expansion packy

Hlavní expansion packy, neboli rozšiřující balíčky jsou tři.

GENE Expansion

Gene Expansion pack vyšel 17. července 2008. Ten s sebou přinesl hned několik změn. Každý, kdo si balíček nainstaloval si mohl vytvářet i ženské postavy a bojovat v Survival Lobby určeném pro všechny s nainstalovaným GENE balíčkem. Přibyly také tři nové mapy a to Virtuous Vista, Coppertown Conflict a Tomb of Tubes. Nové postavy byly dvě - Johnny a Meryl.


MEME Expansion

MEME Expansion Pack vyšel 5. listopadu 2008 a aby si ho mohli hráči nainstalovat, musí mít nejdříve nainstalovaný GENE Expansion Pack. Existuje však ale i dvojité balení, které obsahuje jak GENE, tak i MEME rozšíření. Každý, kdo si balíček nainstaluje, může soupeřit v MEME Surival Lobbies a zakoupit si nové vybavení speciálně určené pro všechny s MEME rozšířením. Samozřejmě přibyly i nové mapy a to Silo Sunset, Forest Firefight a Winter Warehouse. Opět přibyly dvě speciální postavy a to Mei Ling a Ocelot.


SCENE Expansion

SCENE Expansion Pack mohli hráči stahovat od 17. března 2009. Předpokladem pro nainstalování SCENE rozšíření je nainstalované MEME rozšíření. Dá se stáhnout ale i balení, které obsahuje všechny tři rozšíření dohromady. Po nainstalování SCENE Expansion Packu se mohou hráči účastnit turnajů, mít speciální SCENE vybavení a bojovat na nových mapách Outer Outlet, Hazard House, Ravaged Riverfront a Icebound Inferno. S tímto rozšířením mohou hráči hrát za Old Snaka v jakékoli hře, kde jsou povoleny speciální postavy. Po vzoru předchozích rozšíření i SCENE Expansion Pack přinesl dvě nové postavy - Raidena a Vampa.Anketa

Co říkáte na Metal Gear Rising?

 • Famózní pokračování série
  21.23%
 • Důstojné pokračování série
  25.53%
 • Dobrá hra, špatný Metal Gear
  20.66%
 • Naprostá hrůza
  32.57%

Celkem 8769 hlasů | Staré ankety
Již jste hlasoval/a


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout