Metal Gear Hideout

 20.5.2024


Informace

 • Počet novinek: 794
 • Počet hlavních novinek: 16

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Vyhlášení výherce o MGS román

Poslední měsíc jste měli příležitost zasoutěžit si s námi o výtisk nedávno vydané české verze románu Metal Gear Solid podle prvního dílu této legendární videoherní série. Ačkoli jsme chtěli rozdat hned tři kusy románu těm, kteří nám zašlou nejlepší vlastní tvorbu na téma Metal Gearu, nakonec oznámíme pouze jednoho výherce. Proč? Spousta z vás si nejspíš řeklo "Stejně nikdy nic nevyhraju" a ve výsledku se soutěže zúčastnil pouze jediný soutěžící. Výherce si román ale opravdu zaslouží, protože se nám jeho tvorba velice líbí. Výhercem soutěže se tak stává David Klč s jeho úžasným coverem skladeb Life's End a Father and Son zahraným na piano z pouhého odposlechu. Výherci gratulujeme a zasíláme zaslouženou výhru! A co se vás ostatních týče - nebojte se s námi soutěžit :)

Administrátor (snakeeater)

Datum: 03.06.2012


Soutěž o Metal Gear Solid román!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Triton jsme pro vás připravili soutěž o právě vydávaný román Metal Gear Solid na motivy prvního dílu MGS od spisovatele Raymonda Bensona. Českou verzi románu od nás obdrží hned tři šťastní výherci! A v čem vlastně soutěž spočívá? Snažili jsme se vymyslet co nejspravedlivější soutěž, které by se mohl účastnit úplně každý bez nároku na nějaké konkrétní nadání. Proto jsme se rozhodli, že předmětem soutěže bude jakákoli Metal Gear tvorba. Nakreslete nám obrázek, natočte video, vyfoťte se v kostýmu Snaka nebo nám zahrajte nějakou skladbu ze soundtracku na váš oblíbený hudební nástroj, fantazii se meze nekladou! Jediným požadavkem je jasný Metal Gear motiv. Shrnutí podmínek soutěže naleznete dále v novince. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 23.04.2012


Šťastné a veselé!

Jménem celé redakce vám přeji šťastné a veselé prožití vánočních svátků, rodinnou pohodu, spoustu úspěchů do nového roku a samozřejmě také SOLIDní dárečky pod stromečkem :)
Stejně jako v předchozích letech i letos o Vánocích doporučuji zahrát si fanouškovskou hru Merry Gear Solid s vánoční tématikou.

Merry Gear Solid 2: The Ghosts of Christmas Past

Administrátor (snakeeater)

Datum: 24.12.2011


MGS a MPW videonávody na YouTube

266.pngNěkteří ztratili naději, mnozí zapomněli, ale určitě nikdo nevěřil, že se tomu tak jednou skutečně stane. Ano, čtete správně, videonávody na první Metal Gear Solid a Metal Gear Solid: Peace Walker se konečně dostaly i na YouTube. Už se teď nemusíte stresovat přerušeným downloadem z našeho Store a rovnou se na něj podívat. Určitě si říkáte že takových návodů je na YT spousta, ale jen tyhle videonávody jsou právě ty naše.

Metal Gear Solid - link
Metal Gear Solid: Peace Walker - link

Update: Na Store přidány k jednotlivým částem návodu odkazy na stream videa.

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 05.04.2011


Metal Gear Store opět online!

Dnes jsme dokončili upload dat na servery Hideoutu, což znamená jediné - Metal Gear Store je opět v provozu a to v plné parádě. Pro uvedení věcí na pravou míru - podařilo se nám sehnat kvalitní hosting, díky kterému nejsme nijak omezení velikostí dat. Store se tak může rozrůstat, jak jen to půjde. Co se týče budoucnosti tohoto skladiště dat, rádi bychom ho zpřístupnili také nečesky mluvícím návštěvníků, a proto se Metal Gear Store v budoucnu pravděpodobně dočká mezinárodní verze.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 02.01.2011


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »


Anketa

Co říkáte na Metal Gear Rising?

 • Famózní pokračování série
  21.23%
 • Důstojné pokračování série
  25.54%
 • Dobrá hra, špatný Metal Gear
  20.66%
 • Naprostá hrůza
  32.57%

Celkem 8766 hlasů | Staré ankety
Již jste hlasoval/a


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout